Kargo ve Teslimat

Teslimat için ne kadar ücret ödenir?

İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 30TL'dir.

Kapıda nakit ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekiyormu?

1000 TL'ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 20,00 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır.

Kargom ne zaman ulaşır?

Tahmini teslimat süresi, bulunduğunuz adrese göre 2-10 iş günü arasında değişkenlik gösterecektir (Cumartesi yarım gündür, Pazar günleri ve resmi tatiller hariçtir).

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan "Üyeliksiz Sipariş Takibi" bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimi farklı bir adrese gönderebilirmiyim? Fatura adresimden farklı bir adrese ürün teslim edebilirmisiniz?

Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir.Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Kargom hangi kargo şirketi ile göderilecek?

Adrese teslimat seçeneğimizde tüm kargolar PTT Kargo aracılığı ile müşterilerimize teslim edilmektedir.Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kapıda nakit ödeme ile aldığınız siparişlerinizde ödeme yapmadan önce PTT Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. PTT Kargo haricinde hiçbir kargo yetkilisine fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız.

Yurt dışına teslimatınız var mıdır?

Maalesef yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.